Za nami kolejna już edycja Tour de ERBUD 2023– projektu charytatywnego, w ramach którego pracownicy ERBUD Group wraz ze swoimi rodzinami, partnerami biznesowymi oraz przyjaciółmi ERBUD wsiadają na rowery i kręcą kilometry na rzecz podopiecznych naszej Fundacji ERBUD!.

Pierwszy raz w tym roku w dniu 26.08.2023 r. rajd obył się także w podrzeszowskiej Jasionce! Do wspólnej inicjatywy przyłączyło się niemalże 100 osób, z czego 73 uczestników wsiadło na rowery wykręcając łącznie 2874 km. Dzięki temu wspólnie ERBUD International Sp. z o.o. oraz ERBUD S.A. Biuro Techniczne Rzeszów przekaże na konto Fundacji kwotę 17 244 zł!

Przy tej okazji dziękujemy naszemu honorowemu uczestnikowi rajdu Panu RAFAŁOWI WILKOWI, który przejechał trasę w podrzeszowskiej Jasionce handbike’m motywując przy tym pozostałych naszych kolarzy do pokonania trasy profesjonalnej!

Ogromne podziękowania także dla GŁÓWNEGO PARTNERAAutoryzowanego Salonu i Serwisu ŠKODA PHU Edward Buława ze Stalowej Woli, który  włączył się aktywnie w organizację tego wydarzenia. Niezawodne ŠKODY Enyaq perfekcyjnie sprawdziły się jako zabezpieczenie nawigacyjne i techniczne rajdu.

Autoryzowany Salon i Serwisu ŠKODA PHU Edward Buława ze Stalowej Woli  przekazał także fantastyczne nagrody oraz ufundował rower dziecięcy a także Voucher, który został rozlosowany wśród wszystkich uczestników rzeszowskiego Tour de ERBUD.

Dziękujemy także firmie SKYWARE za wspaniałe upominki dla najmłodszych uczestników Tour de ERBUD, Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebownisku za zabezpieczenie techniczne rajdu, bezpieczeństwo i oprawę medyczną a także podziękowania dla Zielony Kompleks Dwór Ostoya za umożliwienie przygotowania Startu i Mety Tour de ERBUD oraz za organizację zielonej strefy wypoczynku!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII:

WIĘCEJ ZDJĘĆ Tour de ERBUD