Z przyjemnością informujemy, że w dniu 📆 7 września 2024 r. (sobota) organizowany jest na terenie całej Polski oraz w kilku zagranicznych lokalizacjach w Europie TRZECI rajd charytatywny 🚲Tour de ERBUD 🚲na rzecz podopiecznych naszej Fundacji ERBUD!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich do udziału w tej fantastycznej imprezie oraz wsparcie marketingowe tego wydarzenia.

Poniżej kilka szczegółów na temat samego rajdu:

Przewidujemy rozpoczęcie rajdu ⏰o godz. 10:00 z malowniczego obiektu ZAZ Centrum Natura pod adresem Budy Głogowskie 836 A 36-060 Głogów Małopolski 🏕

Podobnie jak w roku ubiegłym dla zgłoszonych uczestników Rajdu dedykowane będą dwie trasy:

Dla Rodzin mająca ok. 30 km (rekreacyjna)

Dla Profesjonalistów ok. 80 km 💪

Szczegóły dokładnej trasy i organizowanej pętli będziemy uzgadniać z głównym organizatorem rajdu – kuźnia-triathlonu i przekazywać na bieżąco zgłoszonym uczestnikom.

Zakończenie możliwości naliczania kilometrów z tyt. uczestnictwa w rajdzie ⏰o godz. 14:00 również w ZAZ Centrum Natura.

Uczestnik w trakcie rajdu wykonuje tyle pętli na ile pozwala mu jego kondycja. Nie ma limitu km, jest tylko ograniczenie czasowe.

Za każdy przejechany kilometr ERBUD International Sp. z o.o. zapłaci 6 zł na konto Fundacji ERBUD.

❗❗❗Zainteresowanych udziałem w rajdzie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z koordynatorem rajdu pod numerem 608 008 119 lub e-mail: edyta.trzyna@erbud.pl

Każdy uczestnik otrzymuje profesjonalny pakiet startowy – plecak, koszulkę sportową wysokiej jakości i bidon, zaś po zakończonym Rajdzie – pamiątkowy medal🥇.

Zachęcam do wysłania zaproszenia do udziału w rajdzie do współpracujących z Państwem partnerów biznesowych oraz ich współmałżonków, znajomych…

Gwarantujemy świetną zabawę, posiłek regeneracyjny na trasie oraz wspólny poczęstunek dla osób biorących udział w Rajdzie.

Spotkajmy się razem na STARCIE!🚲

Liczy się szczytny cel i świetna zabawa!