Project Description

OPIS PROJEKTU

ERBUD International Sp. z o.o.  w ramach umowy z Planet Leisure Berlin GmbH i iP2Development B.V. przygotowuje do realizacji pierwsze europejskie centrum rozrywki „Mission: Play!”™ by Mattel  na Potsdamer Platz w Berlinie. Otwarcie przewidziane jest w 2022 r.

Mission: Play! to miejsce, w którym dzieci będą mogły odgrywać przygody na nieskończoną ilość sposobów. Centrum o powierzchni 4040 metrów kwadratowych ożywi kultowe marki Mattel poprzez tematyczne strefy dla Barbie®, Hot Wheels® i Mega Bloks®. Centrum połączy fizyczne i cyfrowe doświadczenia z zabawą, a także zaoferuje programy edukacyjne, wydarzenia i doświadczalną sprzedaż detaliczną jak również rodzinną gastronomię.

Mission: Play! będzie częścią kompletnie przebudowywanego obecnie przez ECE i Brookfield, Centrum handlowego Potsdamer Platz Arkaden,  głównego berlińskiego centrum lifestylowego, gastronomicznego i rozrywkowego dla wszystkich grup wiekowych.

Realizowane obecnie przez ERBUD International Sp. z o.o., Usługi przed-budowlane, będące pierwszym etapem w formule Zaprojektuj i Wybuduj, obejmują takie usługi jak Projekt Budowlany, Projekt Wykonawczy oraz uzyskanie niezbędnych uzgodnień i pozwoleń.

SZCZEGÓŁY

Inwestor:

 Planet Leisure Berlin GmbH
Sammler Usinger Rechtsanwälte Partnerschaft mB
Hardenbergstr. 28a, 10623 Berlin, Germany

Developer

iP2Development B.V.

Lokalizacja:

Potsdamer Platz Arcades, Potsdamer Platz, Berlin

Powierzchnia użytkowa:

4.040,28 m2

Ilość kondygnacji:

3 kondygnacje w przebudowywanym kompleksie Potsdamer

Przygotowanie do realizacji w tym Projekty budowlane i wykonawcze:

ERBUD International Sp. z o.o.

Partner projektowy:

Schwitzke Górski Sp z o.o.

Wizualizacje:

Mattel, Inc