O FIRMIE

ERBUD INTERNATIONAL

ERBUD International powstał w wyniku fuzji dwóch spółek: Erbud Operations oraz Erbud International działających w ramach grupy Erbud – jednej z największych grup budowlanych, świadczącej swoje usługi na rynku Polskim i zagranicznym od ponad 30 lat.

Historie obu spółek sięgają początku lat 2000. Erbud Operations został założony w 2001 r., początkowo funkcjonował pod nazwą Erbud Rzeszów, w 2019 r. przekształcony został na Erbud Operations. Erbud International z kolei został założony w 2003 roku i pod tą właśnie nazwą obecna spółka kontynuuje swoją działalność łącząc obszary działania, doświadczenie oraz zasoby.

ERBUD International buduje swoją pozycję realizując kontrakty zarówno w systemie generalnego wykonawstwa i podwykonawstwa na rynku polskim, na rynkach zagranicznych specjalizuje się w robotach budowlanych stanu surowego.

Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze inżynieryjnej posiadającej najwyższe kwalifikacje i uprawnienia w branży budowlanej, a także wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej, jest w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające inwestycje na terenie Polski oraz na terenie krajów Unii Europejskiej (Niemcy, Francja, Belgia). Od 2017 roku spółka posiada prekwalifikacje jako certyfikowany podwykonawca  dla robót publicznych w Belgii.

ERBUD International

SZCZEGÓŁY

ERBUD International

SZCZEGÓŁY