Mamy przyjemność poinformować Państwa, że od 2019 roku ERBUD Rzeszów Sp. z o.o. zmienił nazwę na ERBUD Operations Sp. z o.o. Zmiana nazwy związana jest ze zmianą logotypu spółki. Nasze nowe logo będzie spójne ze zmienioną identyfikacją wizualną Grupy ERBUD, której jesteśmy częścią.

Odświeżenie logo jest naturalnym etapem rozwoju każdej marki. Jednym z celów przyświecających tej zmianie jest podkreślenie wzajemnych relacji i przynależności spółek do jednej rodziny. Równocześnie, ze względu na przywiązanie i szacunek do dotychczasowego znaku, nie postawiliśmy na jego rewolucję, ale nowoczesny lifting. Nowa identyfikacja wizualna łączy elementy dobrze znanego Państwu logotypu z nowoczesnością – ma prosty i techniczny charakter, a dla efektu odświeżenia zastosowany został wyrazisty kolor i dynamiczny krój liter.

Chcemy, aby nowy znak firmowy celnie oddawał nasz charakter – choć stajemy się coraz nowocześniejsi i odpowiadamy na wyzwania współczesności, to jednocześnie pozostajemy wierni naszym wartościom. ERBUD Operations Sp. z o.o. z dumą będzie kontynuowała działania spółki ERBUD Rzeszów Sp. z o.o..