ERBUD International ponownie dołączył do grona sponsorów IV Otwartych Mistrzostw PDK OIIB w Marszu na Orientację w Mucznem jakie odbyły się 19 sierpnia 2023 r.

Gospodarzem wydarzenia jest Podkarpacka Izba Inżynierów Budownictwa natomiast gospodarzem terenu Zastępca Nadleśniczego Tomasz Baran z Nadleśnictwa Stuposiany.

Wśród uczestników imprezy 9 Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa, firmy budowalne i sponsorzy.

Marsz na Orientację podzielony został na 5 kategorii: Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa, Firmy budowlane i Sponsorzy, OPEN i Rodzinna w dwóch kategoriach: dzieci do lat 10 i powyżej 10 lat.

Do Mucznego przybyło ponad 400 osób, w tym ok 60 dzieci, a na starcie stanęło 331 zawodników: 13 dwuosobowych załóg z 9 Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa, 53 załogi dwuosobowe wystawione przez Firmy budowlane i Sponsorów, 21 załóg w kategorii OPEN, załogi w kategorii Rodzinna: 15 (do lat 10) i 24 (powyżej 10 lat).

Wśród powyższych uczestników wystartowało 23 zawodników z ERBUD International w tym 8 dzieci.

Przed godziną 12.00 pierwsze załogi przybyły na metę.

Wyniki Marszu na Orientację 2023 :

w kategorii – Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa

– I miejsce – zzespół Małopolska OIIB – Wacław Strasiński, Michał Walczyk

w kategorii – Firmy budowlane i Sponsorzy

– I miejsce – Elżbieta Mazur, Piotr Mazur – firma SEP

w kategorii – OPEN

– I miejsce – Andrzej Czachor, Wojciech Kalandyk

w kategorii – Rodzinna do powyżej lat 10

– I miejsce – Tomasz, Wojciech, Przemysław Rzynak

Niezwykły sukces odnieśli także zawodnicy z ERBUD International w kategorii „Rodzinna do lat 10” I miejsce  zdobył Wiceprezes Zarządu Krzysztof Gaweł wraz z małżonką Barbarą oraz synem Janem – GRATULUJEMY !!!!

Podczas samych zawodów towarzyszyła nam wspaniała atmosfera, była zarówno rywalizacja sportowa jak i aktywnie spędzony wypoczynek rodzinami z dziećmi.

Dziękujemy przy tej okazji Autoryzowanemu Salonowi i Serwisowi ŠKODA PHU Edward Buława ze Stalowej Woli, że mogliśmy przybyć w Bieszczady elektrycznym SUV-em marki ŠKODA Enyaq. Auto sprawdziło się w stu procentach i przepięknie prezentowało w samym sercu Bieszczad w Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem- zakątku dzikiej Puszczy Karpackiej, w dolinie potoku Muczy tuż przy szklaku na Bukowe Berdo, w otoczeniu najcenniejszych przyrodniczych gatunków fauny i flory.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii: