Targi GREENPOWER w Poznaniu, jakie odbyły się w dniach 23-25 kwietnia 2024 r., skupiły w sowim obszarze przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. Obok wystawców z Polski i zagranicy z branży OZE i techniki grzewczej organizatorzy zapewnili rozbudowany program wydarzeń towarzyszących.

To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

ERBUD International wraz z partnerem technicznym i organizacyjnym niemieckiego producenta firmy Wegscheid Entrenco GmbH miał okazję zaprezentować na targach produkty, usługi i rozwiązania z zakresu technologii opartej o ekologiczne wytwarzanie i spalanie gazu drzewnego „Holzgaz”. Zainteresowanie oferowanymi przez nas modelowymi elektrociepłowniami gazowymi HGV o mocy elektrycznej 135 kW i cieplnej 246 kW okazało się znaczące wśród uczestników.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom oraz osobom, które odwiedziły nasze stoisko oraz serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Od lewej: Maciej Wyrzykowski (ERBUD) oraz Markus Zweimueller i Luka Ilak (Wegscheid Entrenco)