W dniu 6 grudnia 2021 r., dzięki organizacji Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu i Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, odbyło się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie charytatywne: 11. Koncert Nadziei – Capitalne Duety.

Ideą tego koncertu, organizowanego od 2009 r., jest chęć niesienia pomocy najmłodszym pacjentom, którzy muszą mierzyć się z chorobą nowotworową.

W ten szczególny wieczór zaprezentowali się liczni aktorzy oraz wybitni artyści. Galę uświetnił także występ Jana Michalaka- wieloletniego pracownika ERBUD International, który wystąpił w duecie z aktorem teatralnym Panem Cezarym Studniakiem.

Warto podkreślić, że Jan Michalak już po raz kolejny jest w gronie wykonawców prezentujących swój talent wokalny na deskach teatru podczas uroczystego Koncertu Nadziei. W 2016 roku zaprezentował się w utworze „Kochać” z repertuaru Piotra Szczepanika.

Nagranie z występu można obejrzeć poniżej:

Zarówno nasza Spółka jak i cała Grupa ERBUD od samego początku wspiera liczne akcje społeczne, charytatywne oraz sponsoruje szczególne wydarzenia mające na celu pomoc najmłodszym. Angażuje się również w działalność założonej w 2015 roku Fundacji ERBUD Wspólne Wyzwania, której główną ideą jest  wsparcie młodzieży- podopiecznych Fundacji w usamodzielnianiu się i wkraczaniu w dorosłość.